91 کشته و زخمی در 24 ساعت گذشته در آمریکا

به گزارش رکنا ، براساس گزارشهای دریافتی، 72 مورد تیراندازی در 24 ساعت گذشته در ایالت های مختلف آمریکا رخ داده است که بر اثر آنها دست کم 27 نفر کشته و 64 نفر زخمی شده اند.

در یکی از موارد گزارش شده در شهر ”چستر“ در ایالت پنسیلوانیا دو نفر زخمی شدند. حال یکی از زخمی ها وخیم است و پلیس درحال بررسی محل حادثه است. در حادثه دیگری در شهر ”نیاگارا فالز“ در نیویورک دو نفر زخمی شدند. در حادثه ای در شهر ”مانسی“ در ایالت ایندیانا سه نفر کشته شدند. پلیس حادثه را قتل و خودکشی و علت آن را اختلافات خانوادگی اعلام کرده است در این حادثه یک زن و شوهر میانسال و نوجوان چهارساله آنها کشته شدند. تیراندازی در شهر شیکاگو در ایالت ایلینوی نیز دو زخمی برجای گذاشت. پلیس می گوید این دو نفر حین پیاده روی مورد اصابت گلوله قرار گرفته اند. تیراندازی در یک مهمانی تحصیلی برای دانش آموزان یک دبیرستان در شهر اوکلاهما سیتی در شهر اوکلاهما نیز دو زخمی در پی داشت. تیراندازی در یک مهمانی در شهر نشویل در ایالت تنسی نیز هفت زخمی در پی داشت. در تیراندازی در کلوب شبانه ای در شهر بیرمنگام در ایالت آلاباما نیز چهار نفر زخمی شدند. تیراندازی مشابهی در شهر کلمبیا در ایالت کارولینای جنوبی نیز دو زخمی در پی داشت. در حادثه مشابه دیگری در شهر مریدیان در ایالت میسی سی پی نیز یک نفر کشته و یک نفر دیگر زخمی شد. تیراندازی در شهر فرنسو در ایالت کالیفرنیا نیز دو کشته و یک زخمی برجای گذاشت. دو نفر نیز در حادثه ای در شهر فونیکس در ایالت آریزونا زخمی شدند که حال یکی از آنها وخیم گزارش شده است. تیراندازی در مهمانی خانوادگی در شهر بالتیمور در ایالت مریلند یک کشته و هفت زخمی برجای گذاشت. درگیری بین سرنشینان دو خودرو در شهر نیواورلئان در ایالت لوئیزیانا نیز دو زخمی در پی داشت.

15 مورد از این حوادث در این مدت قربانی (کشته یا زخمی) نداشته

مرکز ثبت خشونت های مسلحانه در آمریکا همچنین در ادامه گزارشهای روزانه خود، آمار نهایی موارد تیراندازی بیست و چهار ساعت شنبه تا یکشنبه و تلفات آنها را در شهرها و ایالت های مختلف آمریکا اعلام کرد، بر این اساس 98 مورد تیراندازی در این مدت رخ داده که بر اثر آنها، 30 نفر کشته و 85 نفر زخمی شده اند. 24 مورد از این حوادث در این مدت قربانی (کشته یا زخمی) نداشته است.

بر این اساس طبق گزارشهای منتشر شده، در چهل و هشت ساعت گذشته، 170 مورد تیراندازی در شهرها و ایالت های مختلف آمریکا گزارش شده است که در نتیجه آنها 57 نفر کشته و 149 نفر زخمی شده اند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟