به گزارش رکنا، برابر اعلام متخصصین و مسئولین امر به این زودی از بین نخواهد رفت و واکسن و درمان آن هم زمانبر خواهد شد تنها علاج بیماری فعلا رعایت پروتکل های بهداشتی است .
وی افزود : علی رغم پیش بینی های قبلی، مبنی بر کاهش و یا از بین رفتن این بیماری در فصل تابستان به لحاظ گرم شدن هوا چنین اتفاق نیفتاد و هر روزشاهد تغییر در رفتار این ویروس ناشناخته ، پیچیده ، هوشمند و مرموز هستیم فلذا همه ما باید ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی و بخصوص استفاده از ماسک و ، رعایت فاصله گذاری فیزیک ، شستشوی مرتب دستها ی خود ، سبک زندگی خود را متناسب با ویروس کرونا عوض کرده تا بتوانیم در حفظ سلامتی خود ،خانواده و جامعه کوشا باشیم و دراین زمینه بیش از پیش موفق تر عمل کنیم وبه هدف واقعی واصلی خود ،همانا مهار کرونا برسیم .
مهندس ‌امینیان در ادامه با اشاره به ماه محرم خاطرنشان کرد ماه محرم ماه عزا و سوگواری سالار شهیدان امام حسین (ع) و یاران باوفای آن حضرت بوده و به لحاظ اهمیت موضوع باید با پیروی از دستورالعمل های ستاد ملی کرونا نسبت به برگزاری مراسم عزاداری باحفظ پروتکل های بهداشتی آنهم در فضای باز مثل حیاط مدارس اقدام نمود تا جایگاه و شأن وعظمت ماه محرم از هر لحاظ حفظ شود.
‌فرماندار هشترود درآخر بابیان اینکه خیلی وقت است که آژیر قرمز در شهرستان هشترود به صدا در آمده است ولی متاسفانه تعداد قابل توجهی از مردم صدای آن را یا نمی شنوند و ترتیب اثر نمی دهند تاکید کرد سلامت جامعه و مردم مهمتر از همه چیز بوده وباتوجه به وضعیت فعلی، سطوح ۳و۴ همچنان تعطیل و محدودیتهای قبلی به قوت خود باقیست و هیچگونه مراسم جمعی از جمله عروسی وعزا انجام نخواهد شد و در روز قربان ذبح خارج از کشتارگاه ممنوع بوده و با متخلفین برخورد خواهد .
‌لازم به ذکر است تعیین تکلیف پساب غسالخانه ،سنجش دانش آموزان با رعایت اصول بهداشتی ،تهیه بسته های بهداشتی و گرامیداشت دهه امامت و ولایت ازجمله موضوعات قابل بحث درجلسه بود که توسط اعضای جلسه مطرح شد . برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟