دستگیری 21 قاچاقچی توسط مرزبانان تایباد

فرمانده هنگ مرزی و مرزبانی درجه یک تایباد گفت: مرزبانان این فرماندهی مقادیری کالای قاچاق به ارزش ۲۷۶ میلیون و ۵۸۰ هزار ریال را در حوزه استحفاظی هنگ مرزی تایباد کشف کردند.

براساس گزاش مرزبانی خراسان رضوی، سرهنگ کاظم صمدی افزد: مرزبانان در راستای اجرای طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا و همچنین حمایت از تولیدات داخلی، طی ایست و بازرسی‌های مداوم، موفق شدند از ورود این مقدار کالای قاچاق و بدون مجوز به داخل کشور جلوگیری کنند.

وی با اشاره به اقلام کالاهای قاچاق کشف شده بیان کرد: این کشفیات شامل ۲۰ دستگاه گوشی تلفن همراه، یک دستگاه لپ تاپ، ۱۳۹۵ حبه قرص، ۳۶۰۰ کیلوگرم کره قنادی، رب، روغن، قند، آرد، برنج و... است.

سرهنگ صمدی اظهار کرد: در این رابطه ۲۱ نفر متهم دستگیر و ۲ خودرو توقیف شد. متهمان نیز ضمن تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

وی مطرح کرد: با توجه به اهمیت مبارزه با قاچاق کالا در جهت رونق اقتصاد کشور، مرزبانان این فرماندهی با هوشیاری و اشرافیت اطلاعاتی و عملیاتی، اجازه نخواهند داد قانون‌شکنان و قاچاقچیان کالا به مقاصد شوم خود برسند و نقشه‌های آنها را ناکام خواهند گذاشت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟