۶ مجروح در نزاع دسته‌جمعی در نهاوند

به گزارش رکنا ، بخشدار گیان شهرستان نهاوند گفت:۲ طایفه در یک روستا از مدت‌ها پیش اختلاف‌هایی در زمینه دام و مرتع داشتند که این اختلاف‌ها موجب بروز نزاع دسته جمعی بین آنها و مجروح شدن چند نفرشد.

هاشم جهانگیری افزود: در روز درگیری، یکی از طرفین در حال عبور دادن گله گوسفندان از سطح آسفالت جاده بود که خودرویی قصد عبور از این مسیر را داشت که راننده وسیله نقلیه از مالک گوسفندان می‌خواهد احشام را به حاشیه جاده هدایت و راه را باز کند.

بخشدار گیان هرستان نهاوند ادامه داد: تعلل چوپان در باز کردن مسیر منجر به درگیری بین راننده خودرو و او شده و راننده به ضرب و شتم مالک گوسفندان اقدام کرده و فرد مضروب موضوع را به فرزندان منتقل می‌کند. این اقدام موجب بروز نزاع دسته جمعی شده که یکی از فرزندان فرد مضروب از سلاح وینچستر ساچمه‌زنی استفاده کرد.

وی اظهار کرد: در جریان این نزاع دسته جمعی ۶ نفر مجروح شدند که ۵ نفر به بیمارستان علیمرادیان نهاوند و یک نفر هم به بیمارستان همدان منتقل شد و وضع جسمی همه مجروحان رو به بهبود گزارش شده است.

جهانگیری با بیان اینکه ۱۱ نفر از طرفین درگیر بازداشت شدند، گفت: بخشداری گیان درصدد ایجاد صلح و سازش بین طرفین درگیر است تا آنها بدون هیچگونه مشکلی در کنار یکدیگر زندگی کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟