زایمان عجیب زن اندیکایی در کنار سدگدار

به گزارش رکنا، سید خیر الله ساداتی نیا عضو فوریت‌های پزشکی شهرستان اندیک گفت: در پی اعلام گزارشی مبنی بر شرایط خاص مادر باردار در کنار سد گدار این شهرستان، بلافاصله نیرو‌های فوریت‌های پزشکی به منطقه اعزام شدند.

او بیان داشت: با تلاش نیرو‌های فوریت‌های پزشکی و مامای تسهیلات زایمانی، زایمان پنجم مادر ۳۳ ساله که در هفته‌های پایانی بسر می‌برد، انجام شد.

ساداتی نیا افزود: مراقبت‌های ویژه جهت مادرو نوزاد در آمبولانس انجام، و مادر و نوزاد در سلامت کامل، برای انجام خدمات تکمیلی به بیمارستان ۲۲ بهمن مسجدسلیمان انتقال داده شدند.

به دنیا آمدن نوزاد در کنار سد با کمک اورژانس

همچنین نقدیپور روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان اندیکا گفت: انتقال یک مادر باردار جهت زایمان ایمن به بیمارستان، پس از یک هفته تلاش پزشک، ماما و پرسنل هلال احمر شهرستان صورت گرفت.

او بیان داشت: در این ماموریت سرانجام بعد از یک هفته پیگیری‌های مداوم از طریق تماس تلفنی ورفتن به درب منزل مادر باردار با همکاری شیرزادی پزشک کشیک، مامای مرکز منصوری موفق به انتقال مادر به درمانگاه چلو شدند و از آنجا با اورژانس ۱۱۵ به درمانگاه قلعه خواجه اعزام تا پس از بررسی شرایط به بیمارستان انتقال داده شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟