کشف 145 راس احشام قاچاق در هنگ مرزی ارومیه

 فرمانده مرزبانی آذربایجان غربی از کشف ۱۴۵ راس احشام قاچاق به ارزش مالی بیش از ۴ میلیارد ریال در هنگ مرزی ارومیه خبر داد.

به گزارش رکنا، سردار حسین خانی  در خصوص جزئیات این کشف اظهارکرد: در راستای انسداد نوار مرزی و جلوگیری از ورود و خروج کالای قاچاق، مرزبانان پر تلاش این هنگ مستقر در واحدهای مرزی، موفق به کشف ۱۴۵ رأس احشام از نوع گوسفند شدند.

فرمانده مرزبانی استان آذربایجان با بیان اینکه ارزش ریالی اقلام مکشوفه چهار میلیارد و ۳۵۰ میلیون ریال برآورد شده است افزود: امسال دست قاچاقچیان و اخلالگران از دخالت در امنیت مرزهای استان کوتاه شده است.

سردار حسین خانی از کشف ۱۶۷ هزار و ۲۰۰ نخ انواع سیگار خارجی و مقادیر زیادی کالای قاچاق توسط مرزبانان این استان خبر داد و گفت: در راستای طرح کنترل نوار مرزی و جلوگیری از ورود و خروج هرگونه کالای قاچاق و ترددات غیر مجاز در مرز، مرزبانان توانستند ۱۶۷ هزار و ۲۰۰ نخ انواع سیگار خارجی قاچاق را کشف کنند.

فرمانده مرزبانی استان آذربایجان غربی با اشاره به ارزش ۸۴۰ میلیون ریالی اقلام مکشوفه عنوان کرد: در این راستا یک دستگاه خودرو و یک نفر قاچاقچی دستگیر شده و تحویل مقامات قضائی شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟