انهدام 5 باند قاچاق سلاح و مهمات در خوزستان

به گزارش رکنا، سردار حیدر عباس زاده فرمانده انتظامی خوزستان گفت: پلیس اطلاعات و امنیت عمومی با همکاری سایر یگان‌های انتظامی با کار اطلاعاتی در تیر ۹۹ با هماهنگی قضائی طی چندین عملیات پی در پی ۲۷۳ نفر از عاملان تیراندازی‌ها و دارندگان سلاح غیر مجاز را دستگیر کردند.

کشف سلاح جنگی در خوزستان

او با بیان اینکه در بازرسی از مخفیگاه متهمان، ۸۲ قبضه سلاح جنگی، ۳۸۶ قبضه سلاح شکاری در جمع ۴۶۸ قبضه سلاح غیرمجاز به همراه ۵ هزار و ۶۷۵ عدد انواع فشنگ کشف شد، افزود: متهمان پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی داده شدند.

سردار عباس زاده تصریح کرد: در اجرای فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر برخورد بی‌امان با دارندگان سلاح و مهمات مخصوصاً فضای مجازی، پرسنل انتظامی استان، با کار اطلاعاتی ۵ باند قاچاق سلاح و مهمات را در یک ماه گذشته منهدم کردند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان ادامه داد: پلیس با عاملان خرید و فروش سلاح، دارندگان سلاح‌های غیر مجاز و عاملان تیراندازی برخورد جدی داشته و در این امر مصمم است تا محیط را برای متخلفان ناامن و برای آحاد مردم آرامش در پی داشته باشد.

این مقام مسئول گفت: طرح جمع آوری سلاح و مهمات غیرمجاز و دستگیری افرادی که به سمت منازل، اماکن، مغازه‌ها و خودرو‌ها تیراندازی می‌کنند، با برنامه ریزی‌های مناسب و ارائه راهکار‌های اجرایی و دستورات عملیاتی به پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان ابلاغ شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟