بکارگیری 5 ایستگاه آتش‌نشانی جهت اطفای حریق 2 مزرعه در شهرکرد

به گزارش رکنا، عنایت‌الله راهنورد سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهرکرد اظهار داشت: طی تماس‌های تلفنی دو مورد آتش‌سوزی به سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهرکرد اعلام شد که نیرو‌های ما سریعا به محل حادثه اعزام شدند.

او افزود: آتش‌سوزی در مزرعه شهرکرد ساعت ۱۵ روز گذشته به سازمان اعلام و با وجود وزش باد شدید، حضور به موقع آتش‌نشانان به محل حادثه سبب شد تا از گسترش آتش‌سوزی جلوگیری شود.

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهرکرد بیان کرد: حریق مزارع آقواره چالشتر یکی یگر از حوادثی بود که شب گذشته ساعت یک و نیم بامداد اعلام و سریعاً آتش‌نشان‌ها به محل اعزام شدند و عملیات اطفا حریق را انجام دادند.

آتش سوزی 2 مزرعه در شهرکرد

راهنورد گفت: با همکاری آتش‌نشانی شهرداری نافچ و کمک کشاورزان اطفا حریق چهار هکتار (۴۰جریب) مزرعه گندم انجام شد.

او با بیان اینکه جهت اطفا حریق مزارع شهرکرد کشاورزان همراهی لازم را با آتش‌نشانی داشته است، ادامه داد: به شهروندان توصیه می‌شود قبل از وقوع حوادث مسایل ایمنی را رعایت کنند تا دچار اینگونه حوادث نباشیم.

سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهرکرد تصریح کرد: سهل‌انگاری مردم علت اصلی بسیاری از آتش‌سوزی‌ها است که باید همه ما به عنوان یک شهروند نسبت به این موضوع دقت و توجه بیشتری داشته باشیم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟