پلمب واحد فروش البسه قاچاق در شمال پایتخت

سرهنگ نادر مرادی رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت  در خصوص پلمب یک واحد صنفی پوشاک عرضه کننده البسه قاچاق اظهار داشت: پس از کسب خبری مبنی بر عرضه و دپو البسه قاچاق در واحد صنفی فروش پوشاک در منطقه شمال تهران موضوع در دستور کار عوامل عملیات معاونت نظارت بر اماکن عمومی پاوا قرار گرفت.

به گزارش رکنا، رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت تصریح کرد: روز گذشته مأموران به همحل اعزام شده و پس از ارائه مدارک هویتی و حکم ماموریت و تفهیم موضوع به متصدی واحد اقدام به بازدید از واحد فوق کردند.

وی گفت: در این بازدید حدود۱۸۰ ثوب انواع البسه غیر مجاز در ویترین واحد صنفی مشاهده شد که ضمن هماهنگی قضایی مجوز بازرسی از انبار هم اخذ شد.

سرهنگ مرادی اعلام کرد: انبار در واحد زیرزمین مغازه قرار داشت که از طریق آسانسور قابل دسترس بود لیکن متصدی اصرار داشت که انبار در طبقه بالای مغازه با آسانسور قابل دسترس است که فقط چند جفت کفش مشاهده شد.

سرهنگ مرادی با اعلام این مطلب که فروشنده اسانسور زیرزمین را غیر فعال کرده بود تا ماموران به محل دسترسی نداشته باشند گفت: با هوشیاری و ذکاوت عوامل و با ایجاد شعاع نور از لای کفی آسانسور درب کوچکی مشاهده شد که ظن عوامل را در پی داشت.

رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت تصریح کرد :در همین رابطه با شجاعت رییس عملیات و ایجاد هماهنگی قضایی ضمن تماس با آتش نشانی و حضور عوامل آنها نسبت به بازگشایی قفل اقدام و عوامل به انبار دسترسی پیدا کردند.

سرهنگ مرادی اعلام کرد: از انبار اعلامی بیش از ۱۲۳۰ ثوب البسه مظنون به قاچاق کشف و واحد فوق برابر دستور قضایی تا تعیین تکلیف اقلام مکشوفه پلمب شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟