دستگیری 3 قاچاقچی در تهران

 رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران از دستگیری 3 سوداگر مرگ در جنوب تهران خبر داد و گفت: از محل سکونت متهمان 126 کیلو هروئین کشف شد.

به گزارش رکنا، سرهنگ "عبدالوهاب حسنوند" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: در پی اطلاع از اینکه یکی از قاچاقچیان حرفه ای با همکاری 2 تن از همدستانش، مقدار فراوانی مواد مخدر تهیه و در مخفیگاهش در جنوب تهران پنهان کرده است تا در فرصت مناسبی به صورت گسترده در سطح شهر تهران توزیع کنند، تحقیق در این خصوص آغاز و بررسی موضوع در دستور کار ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

وی گفت: در تحقیقات انجام شده و پایش های اطلاعاتی مشخص شد که خبر صحت دارد و طی هماهنگی با مقام قضائی تیمی از ماموران برای دستگیری متهمان و بازرسی از مخفیگاهشان اعزام شدند.

کشف 126 کیلو هروئین از 3 سوداگر مرگ در تهران

سرهنگ حسنوند ادامه داد: ماموران موفق شدند، ضمن مراقبت های ویژه از مخفیگاه متهمان، هر 3 متهم را در مخفیگاهشان دستگیر و 126 کیلو هروئین کشف کنند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران افزود: با انتقال متهمان به پلیس مبارزه با مواد مخدر و اعتراف آنان به جرم خود، هر 3 قاچاقچی مواد مخدر برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟