کشف مخدر شیشه در زابل

به گزارش رکنا ،  فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان از ناکامی قاچاقچیان و کشف بیش‌از ۱۲۴ کیلو و ۵۰۰گرم موادمخدر صنعتی از نوع شیشه توسط مرزداران هنگ مرزی زابل خبر داد.

سردار محمد ملاشاهی روز دوشنبه اظهارداشت: در راستای تشدید برخورد قاطع با هر گونه قاچاق موادمخدر در طول نوار مرزی، مرزداران این فرماندهی از فعالیت باند قاچاق موادمخدر در منطقه مرزی قرقری هنگ مرزی زابل مطلع شدند و با برنامه‌ریزی دقیق عملیاتی و اطلاعاتی و تشدید اقدامات کنترلی، موضوع را به طور ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی ادامه داد: مرزداران هنگ مرزی زابل با هدایت عملیاتی و پشتیبانی اطلاعاتی مرزبانی استان به اجرای هدفمند کمین پرداخته و با کنترل و پایش دقیق منطقه، موفق شدند ۱۲۴ کیلو و ۵۰۰ گرم موادمخدر از نوع شیشه را که به طرز ماهرانه‌ای در زیر درختچه‌های تالاب بین‌المللی هامون مخفی شده بود را کشف کنند.

کشف محموله افیونی در زابل / متهم به دام افتاد

فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان گفت: چشمان همیشه بیدار مرزبانان با رصد لحظه‌ای مرزهای کشور اجازه سو استفاده قاچاقچیان و بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را نخواهند داد و در این راه تا پای جان ایستادگی خواهند کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟