به گزارش رکنا، سرهنگ"نادر مرادی" با اعلام این خبراظهار داشت: با توجه به شیوع دوباره ویروس کرونا و اوج گیری پیک دوم این بیماری در کشور، برابر تدابیر انجام شده مبنی بر ممنوعیت فعالیت برخی صنوف و باشگاه های ورزشی و همچنین مراکز عرضه قلیان در قهوه خانه ها و سفرخانه های سنتی و ... روز گذشته در راستای ارتقاء سلامت عمومی شهروندان، اولین طرح نظارتی مشترک مابین پلیس نظارت بر اماکن عمومی و ادارات بهداشت مناطق 22گانه شهر تهران با محوریت بازدید از باشگاه های بدنسازی و قهوه خانه ها اجرا شد.

وی با اشاره به اینکه در این طرح مشترک، ماموران در 24 ساعت گذشته از واحدهای صنفی و مراکز عرضه قلیان در نقاط مختلف تهران بازدید کردند، گفت: در این رابطه از 46 واحد صنفی بازدید که 15 واحد پس از احراز تخلفات و عرضه غیر مجاز قلیان و عدم رعایت دستورالعمل و ابلاغیه ستاد ملی مبارزه با کرونا با دستور قضائی پلمب شدند.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران در پایان با بیان اینکه این طرح مشترک در روزهای آتی با شدت و جدیت بیشتری اجرا خواهد شد، خاطر نشان کرد: سلامت مردم و افزایش احساس امنیت از اولویت ماموریت های پلیس است و شهروندان می توانند با معرفی اصناف متخلف از طریق شماره تلفن 110 ما را در تامین بهتر امنیت و پیشگیری از شیوع بیماری مهلک کرونا یاری کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟