دستگیری 14 خرده فروش مواد مخدر در برخوار

به گزارش رکنا، سرهنگ"نعمت خلیلی فرمانده انتظامی شهرستان برخواردر این باره گفت: در ادامه رسیدگی به گزارش‌های اعلام شده از سوی شهروندان به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ و در بررسی‌ها و تحقیقات میدانی پلیس، طرح عملیاتی نصر ۴۹ با محوریت مبارزه با توزیع کنندگان مواد مخدر در شهرستان برخوار اجرایی شد.

او اضافه کرد: در این طرح که به مدت ۳ روز در شهرستان برخوار عملیاتی شد، تعداد ۱۴ خرده فروش مواد مخدر دستگیر و مقادیری از انواع مواد مخدر سنتی و صنعتی از آنان کشف شد.

توقیف 2 خودرو در برخوار

این مقام انتظامی ادامه داد: در اجرای این طرح عملیاتی تعداد ۲ دستگاه وسیله نقلیه از دستگیرشدگان توقیف و به پارکینگ انتقال شد و دستگیر شدگان نیز با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

سرهنگ خلیلی در پایان با قدردانی از همراهی خوب شهروندان در اجرای طرح‌های امنیت بخش پلیس گفت: شهروندان عزیز در کلیه ساعات شبانه روز از طریق تلفن ۱۱۰ می‌توانند گزارش‌ها و اطلاعات خود در زمینه هرگونه ناهنجاری اجتماعی به پلیس گزارش کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان برخوار خاطر نشان کرد: تلفن ۱۹۷ نیز به منظور دریافت و پاسخگویی به انتقادات، پیشنهادات، نقطه نظرات و شکایات شهروندان آماده ارائه خدمات شبانه روزی به شهروندان است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟