کشف کالای قاچاق 10 میلیارد تومانی در زنجان

فرمانده انتظامی استان زنجان از کشف کالای قاچاق 10 میلیارد تومانی در زنجان خبر داد و گفت: همچنین در همین راستا 41 تن گندم قاچاق نیز کشف شده است.

به گزارش رکنا، سردار رحیم جهانبخش امروز با اشاره به اینکه مبارزه با قاچاق کالا و ارز در اولویت کاری پلیس است، اظهار کرد: فرمانده انتظامی استان زنجان در مبارزه با قاچاقچیان کالا و ارز از هیچ تلاش و کوششی فروگذار نکرده و با قاچاقچیان به جدیت برخورد می‌کند.

فرمانده انتظامی استان زنجان با بیان اینکه معضل قاچاق کالا علاوه بر آثار سوءاقتصادی به عنوان یک چالش اقتصادی و اجتماعی بسیار حائز اهمیت است، اضافه کرد: در راستای اجرای همین طرح، کالای قاچاق 10 میلیارد تومانی در زنجان کشف شده است.

وی گفت: در راستای مبارزه با قاچاق کالا، ماموران پلیس آگاهی استان و شهرستان ایجرود حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه اتوبوس در محور بیجار – زنجان مشکوک شده و برای بررسی بیشتر آن را متوقف کردند.

جهانبخش افزود: ماموران با هماهنگی قضایی در بازرسی از این خودرو 25 دستگاه تلفن گوشی تلفن همراه خارجی و انواع لوازم خانگی قاچاق کشف که بنا بر اعلام نظر کارشناسان ارزش تقریبی کالای کشف شده 10 میلیارد تومانی برآورد شده است.

وی تصریح کرد در این رابطه دو نفر دستگیر شدند که پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضایی شدند.

فرمانده انتظامی استان همچنین از کشف 41 تن گندم قاچاق به ارزش تقریبی یک میلیارد و 300 میلیون ریال توسط ماموران انتظامی شهرستان سلطانیه خبر داد.

سردار جهانبخش گفت: مأموران انتظامی شهرستان سلطانیه هنگام کنترل خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی، به دو دستگاه کامیون حامل بار گندم مشکوک و آنها را متوقف کردند.

فرمانده انتظامی استان زنجان افزود: در بازرسی از این خودروها، 41 تن گندم فاقد مجوز کشف و در این خصوص دو نفر دستگیر شدند.

سردار جهانبخش با اعلام این که ارزش گندم‌های مکشوفه برابر نظر کارشناسان، یک میلیارد و 300 میلیون ریال برآورد شده است، تصریح کرد: متهمین با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟