ارائه خدمات فوریت‌ های پزشکی به 20 مصدوم تصادف زنجیره ای

تصادف / دکتر غفور راستین اظهار کرد: ساعت 7 و 9 دقیقه صبح امروز پنج‌شنبه 26 تیرماه جاری یک دستگاه خودروی مینی بوس در مسیر اصفهان- سپاهان شهر محدوده ورودی این شهرک واژگون شد که در پی این حادثه یک دستگاه خودروی نیسان نیز واژگون شد و با یک سواری پراید برخورد کرد.

به گزارش رکنا، وی افزود: در این حادثه 14 نفر سرنشین مینی بوس شامل 12 مرد و 2 زن و 6 نفر از سرنشینان نیسان و پراید شامل 2 زن و 4 مرد دچار جراحت شدند.

مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان تصریح کرد: بلافاصله پس از دریافت گزارش این حادثه 10 واحد امداد اورژانس پیش‌بیمارستانی با توان 20 تکنسین فوریت‌های پزشکی بر بالین مصدومان حاضر شدند.

امداد تصادف

دکتر راستین خاطرنشان کرد: مصدومان این تصادف زنجیره ای که در رده سنی 25 تا 45 سال بودند پس از دریافت خدمات فوریت‌های پزشکی توسط آمبولانس های اورژانس 115 به بیمارستان های الزهرا (س) و کاشانی اصفهان منتقل شدند.

وی با بیان اینکه خوشبختانه این حادثه فوتی نداشت، یادآور شد: از همان لحظات نخستین امدادرسانی به مصدومان این حادثه، خودروی فرماندهی و معاون فنی عملیات استان در محل حاضر شد و به مدیریت صحنه حادثه پرداخت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟