ناکامی سارقان با سرعت عمل پلیس نامحسوس شیراز

رئیس کلانتری "23 گلدشت" شهرستان شیراز، گفت: با تلاش پلیس این یگان، 3 سارق حرفه‌ای که قصد سرقت ازشهروندان داشتند دستگیر شدند.

به گزارش رکنا، سرهنگ "داریوش توکلی" بیان کرد: روز گذشته 3 نفر در بلوار "معالی آباد" شهرستان شیراز با یک دستگاه سواری پراید با تهدید، قصد اخاذی و سرقت از شهروندان را داشتند توسط نیروهای گشت نامحسوس کلانتری 23گلدشت دستگیر شدند.

وی افزود: سرنشینان خودرو پراید به محض رویت ماموران ، متواری شدند که پس از طی مسافتی تعقیب و گریز با هوشیاری و تلاش مضاعف، در یک عملیات ضربتی دستگیر شدند.

دستگیری سارقان در عملیات ضربتی پلیس شیراز

سرهنگ "توکلی" با بیان اینکه پس از استعلام از سامانه مشخص شد که خودرو پراید مسروقه می‌باشد، گفت: در بازرسی از آن خودرو یک عدد اسپری فلفلی غیر مجاز کشف شد.

رئیس کلانتری "23 گلدشت" شهرستان شیراز با اشاره به اینکه متهمان در بازجویی اولیه به 5 فقره سرقت خودرو و قطعات آن اعتراف کردند، گفت: سارقان اقرار کردند که پس از سرقت خودرو در سطح شیراز، به وسیله آن اقدام به اخاذی و سرقت از شهروندان می‌کردیم.

این مقام انتظامی با بیان اینکه سارقان حرفه‌ای پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شدند، از شهروندان خواست با سرلوحه قرار دادن هشدارهای انتظامی و تماس با سامانه 110 در راستای ارتقاء احساس امنیت، همیار همیشگی پلیس باشند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟