سرنگونی پهپاد جمهوری آذربایجان توسط ارمنستان

وزارت دفاع ارمنستان از هدف قرار دادن پهپاد متعلق به جمهوری آذربایجان در منطقه مرزی خبر داد.

به گزارش رکنا ، وزارت دفاع ارمنستان روز سه‌شنبه اعلام کرد که نیرو‌های پدافند هوایی این کشور همزمان با تشدید تنش ها بین باکو و ایروان، یک پهپاد آذربایجانی را در منطقه مرزی سرنگون کرده‌اند.

شوشان استفانیان، سخنگوی وزارت دفاع ارمنستان طی پیامی در حساب فیس بوک نوشت: «یگان‌های پدافند هوایی ارمنستان پهپاد متعلق به نیرو‌های مسلح جمهوری آذربایجان را مورد هدف قرار داد».

درگیری های جدید آذربایجان و ارمنستان

روز یکشنبه، دور تازه‌ای از درگیری در نقاط مرز‌ی بین آذربایجان و ارمنستان آغاز شده است؛ درگیری‌های اخیر در منطقه‌ای دورتر از مناطق مورد مناقشه قره باغ روی داده است. حوالی روستای «مووسس» که در مسیر ارتباطی بین استان طاووس ارمنستان و استان توز آذربایجان قرار دارد، شاهد شروع تنش ها بوده است.

وزارت دفاع جمهوری آذربایجان از کشته شدن چهار سرباز در پی درگیری‌ها مرزی اخیر خبر داده است. به گفته وزارت دفاع ارمنستان، دو سرباز این کشور هم مجروح شده‌اند.

روز دوشنبه، ارمنستان اعلام کرد که جمهوری آذربایجان به حملات خود ادامه می‌دهد و سرزمین ارمنستان را با به طور میانگین هر ۱۵ الی ۲۰ دقیقه مورد هدف قرار می‌دهد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟