دستگیری عامل مجروحیت سه شهروند گنبدی

به گزارش رکنا، سرهنگ محمود علی فر فرمانده انتظامی گنبدکاووس گفت: در پی وقوع یک مورد تیراندازی و مجروحیت سه شهروند در گنبدکاووس تیم‌های ویژه از مأموران انتظامی و پلیس امنیت وارد عمل شدند.

او افزود: با حضور مأموران اهالی محل به آنان مراجعه و مدعی شدند، فردی شرور با هویت معلوم به درب منزل یکی از همسایگان مراجعه و اقدام به درگیری و تیراندازی با سلاح کرده، که در این درگیری مسلحانه شاکی و دو نفر از همسایگان مجروح و ضارب مسلح قبل از حضور ماموران از صحنه متواری می‌شود.

کشف سلاح غیرمجاز در گنبدکاووس

سرهنگ علی فر گفت: با توجه به اینکه شرور متواری دارای چند مخفیگاه و پاتوق بوده به واسطه اقدامات اطلاعاتی، مخفیگاه اصلی متهم شناسایی و دستگیری ضارب در دستور کار ماموران پلیس امنیت گنبدکاووس قرار گرفت.

این مقام انتظامی گفت: ماموران در اقدامی غافلگیرانه شرور متواری را دستگیر و یک قبضه سلاح غیرمجاز از مخفیگاه متهم کشف کردند.

فرمانده انتظامی گنبدکاووس با بیان اینکه شرور سابقه‌دار دستگیر شده با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد افزود: پلیس قاطعانه با برهم‌زنندگان نظم و امنیت عمومی برخورد می‌کند و هرگز اجازه نخواهد داد افراد هنجارشکن و قانون گریز امنیت عمومی و آرامش جامعه و شهروندان را به مخاطره بیندازد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟