2 کشته در حوادث رانندگی کرمانشاه

سرهنگ «محمد حیدری»" روز شنبه اظهار داشت: حادثه نخست صبح امروز و در محور کوزران حوالی پل گراوند رخ داد که در پی آن یک دستگاه کامیون از مسیر اصلی منحرف و واژگون شد.

به گزارش رکنا، وی افزود: بر اثر این سانحه سرنشین کامیون جان خود را از دست داد و راننده نیز زخمی و به مراکز درمانی منتقل شد.

سرهنگ حیدری تصریح کرد: واژگونی کامیون به علت سرعت زیاد در سر پیچ و ناتوانی راننده در کنترل و مهار آن رخ داد.

پراید در کرمانشاه حادثه مرگبار آفرید

رییس پلیس راه استان کرمانشاه در ادامه از واژگونی یک دستگاه خودروی پراید نیز حوالی شهر امروز در محور کرمانشاه - بیستون خبر داد.

وی تصریح کرد: در این حادثه راننده جوان به علت شدت جراحات وارده در صحنه تصادف جان خود را از دست داد.

سرهنگ حیدری وقوع این حادثه را نیز سرعت زیاد خودرو و عدم توانایی راننده در کنترل و مهار آن عنوان کرد که منجر به جان باختن وی شد.

رییس پلیس راه استان کرمانشاه با ابراز تاسف از وقوع سوانح رانندگی ۷۲ ساعت اخیر در استان، گفت: طی این مدت پنج حادثه رانندگی منجر به فوت در استان رخ داده که در نتیجه آنها ۶ نفر جان خود را از دست داده اند.

وی یادآوری کرد: از این پنج سانحه رانندگی، چهار مورد به خاطر سرعت غیر مجاز و یک مورد نیز به خاطر خستگی و خواب آلودگی راننده اتفاق افتاده است که می تواند هشداری جدی برای رانندگان باشد.

سال گذشته ۳۵۲ نفر در استان بر اثر حوادث رانندگی برون شهری جان خود را از دست داده اند و چهار هزار و ۵۰۸ نفر نیز زخمی شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟