به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ "عبدالوهاب حسنوند" رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت گفت: با شکایت تعدادی از شهروندان محله "غرب پایتخت" مبنی بر اینکه یکی از اهالی محل با همکاری دو تن از همدستانش محل سکونتش را پاتوق توزیع مواد مخدر کرده است و تعدادی افراد مشکوک به این محل تردد دارند، بررسی موضوع در اختیار تیم عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران توضیح داد: نشانی اعلامی تحت مراقبت های ویژه پلیسی قرار گرفت و مشخص شد که مالک خانه ای با همکاری دو تن از دوستانش از قاچاقچیان مرزهای کشور، مقداری مواد مخدر تهیه و پس از انتقال به محل سکونتش در حال خرده فروشی مواد مخدر است که تردد این افراد مشکوک در محل موجب نارضایتی اهالی محل را فراهم آورده اند.

این مقام انتظامی افزود: با تایید صحت خبر و هماهنگی های قضائی، اکیپی از تیم عملیات این پلیس به مخفیگاه متهمان اعزام و موفق شدند علاوه بر متهم اصلی پرونده، دو همدست وی را دستگیر کنند.

وی ادامه داد: در بررسی بیشتر ماموران اعزامی موفق شدند، 75 کیلو تریاک و 2 کیلو هروئین کشف شد.

حسنوند در پایان اعلام کرد: متهمان پس از انتقال به مقر پلیس به جرم ارتکابی اعتراف و با تکمیل پرونده برای سیر مراحل قضائی روانه دادسرا شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟