درگیری مسلحانه 2 طایفه در دهلران / 3 نفر راهی بیمارستان شدند

فرمانده انتظامی شهرستان دهلران از درگیری منجر به تیراندازی بر سر 8 هتکار زمین در شهرستان دهلران با سه زخمی خبر داد.

به گزارش ر کنا ، سرهنگ"منوچهر مکی" در تشریح این ماجرا گفت: این درگیری و تیراندازی عصر امروز سه شنبه در یکی از محلات شهرستان دهلران به پلیس اطلاع داده شد، که بلافاصله ماموران انتظامی جهت بررسی موضوع در صحنه حاضر شدند .

اختلاف ملکی بین دو طایفه

وی افزود: در بررسی های اولیه مشخص شد اختلاف ملکی بین دو طایفه به میزان 8 هکتار باعث این درگیری شده و یک نفر از طرفین درگیر با تهیه اسلحه شکاری راهی ملک مورد نظر شده و با تیراندازی سه نفر از افراد مرتبط با درگیری را زخمی کرده اند.

سرهنگ مکی گفت :بلافاصله ماموران پلیس به تعقیب عامل این درگیری پرداخته و پس از شناسایی وی را دستگیر و اسلحه را نیز کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان دهلران یادآور شد: در این راستا با هماهنگی مقام قضایی عاملان اصلی این درگیری شناسایی ، دستگیر و در اختیار قاضی پرونده قرار گرفتند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دهلران از دستگیری و بازداشت شدن ۶ نفر از عوامل نزاع دسته جمعی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش رکنا ، صابر نجومی با بیان اینکه افراد زخمی به بیمارستان منتقل شدند، افزود: حال عمومی مجروحان خوب است.

وی تاکید کرد: هر فردی که به صورت نزاع‌های دسته جمعی با اسلحه سرد و گرم مشارکت داشته باشد با برخورد قانونی روانه زندان خواهد شد.

توصیه پلیس به شهروندان

وی از شهروندان دهلرانی خواست: ضمن رعایت قانون حل هرگونه نزاع و درگیری را به قانون بسپارند.

دادستان دهلران گفت: همواره ایجاد امنیت در شهرستان اولویت ما است و اجازه نخواهیم داد که آرامش شهروندان دچار مشکل شود و با متخلفان با جدیت برخورد قانونی خواهد شد.

نجومی یادآور شد: با توجه به نزاع‌ اخیر در شهرستان دهلران ۶ نفر با دستور قضائی توسط پلیس امنیت دستگیر شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟