بازداشت باند سارقان مسلح در گلستان

به گزارش رکنا،  فرمانده انتظامی استان گلستان از انهدام باند سارقان مسلح در استان خبرداد.

سرهنگ محمد سعید فاضل دادگر در گفتگو با خبرنگار مهر اظهارکرد: در پی وقوع چند فقره سرقت مسلحانه در شرق استان، شناسایی و دستگیری سارقان به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی مینودشت قرار گرفت.

وی با بیان اینکه اکثر سرقت ها در شهرستان های مینودشت، گنبدکاووس، کلاله و آزادشهر به وقوع پیوسته بود، افزود: سارقان با سر و صورت بسته و در مکان های خلوت طعمه های خود را شناسایی و با ایجاد رعب و وحشت موتورسیکلت و سایر اموال آن ها را به سرقت برده و در صورت مقاومت مالباختگان اقدام به تیراندازی می کردند.

دستگیری سارقان حرفه ای در گلستان

فرمانده انتظامی استان گلستان بیان کرد: سرانجام با اشراف اطلاعاتی، رصد های فنی و تلاش بی وقفه پلیس، مخفیگاه سرکرده این باند مخوف که از سال ۹۷ تحت تعقیب بود در یکی از استان های همجوار شناسایی شد.

دادگر اضافه کرد: پس از هماهنگی با مراجع قضائی تیمی ویژه از ماموران پلیس آگاهی استان و مینودشت به محل مورد نظر اعزام و در عملیاتی موفقیت آمیز و غافلگیرانه متهم را دستگیر کردند.

وی با اشاره به دستگیری دو همدست سارق در عملیات های جداگانه، تصریح کرد: متهمان در تحقیقات اولیه و پس از مواجهه با مستندات پلیس به هفت فقره سرقت مسلحانه و ۷۹ فقره سرقت به عنف در شرق استان گلستان اقرار کردند.

دادگر با بیان اینکه از مخفیگاه سارقان یک دستگاه موتورسیکلت، سه عدد گوشی تلفن همراه و مقادیری اموال مسروقه کشف شد، اظهارکرد: هر سه سارق پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟