چاقو چاقو کردن همیار حفاظت زیست کرمان در درگیری با خلافکاران + عکس

به گزارش رکنا، مرجان شاکری ،مدیر کل حفاظت محیط زیست استان کرمان گفت: نیمه شب گذشته ماموران پارک ملی خبر حین ماموریت گشت و کنترل، متوجه حضور شکارچیان در منطقه شده و به صورت نامحسوس به سمت ایشان حرکت می‌کنند و پس از محاصره و رسیدن به متخلفین در صدد دستگیری آن‌ها بر می‌آیند.

زخمی شدن همیار حفاظت محیط زیست کرمان در درگیری با متخلفان

او افزود: متخلفین که خود را در بند می‌بینند اقدام به مقاومت و درگیری می‌کنند که متاسفانه در این بین یکی از شکارچیان به وسیله چاقو ضرباتی به یکی از همیاران وارد کرد که از چهار نقطه بالاخص از ناحیه گردن دچار جراحت شدید شده است.

کشف یک قبضه سلاح شکاری در کرمان

شاکری بیان داشت: ماموران پس از این درگیری موفق به دستگیری متخلفین و کشف یک قبضه سلاح شکاری مقادیری مهمات و یک دستگاه پروژکتور شدند. متخلفین مذکور به همراه پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی شهرستان معرفی و تحت بازداشت قرار دارند.

او تصریح کرد: مصدوم هم اکنون در بیمارستان شهر بافت تحت مداوا بوده و حال عمومی وی خوب و رو به بهبودی گزارش شده است.

مدیر کل حفاظت محیط زیست استان کرمان گفت: حافظان طبیعت در اوج مظلومیت و از خود گذشتگی سعی در حفاظت و حراست از این موهبت الهی و این ثروت ملی و بشری دارند و اینگونه در این راه از جان خود مایه می‌گذارند، اما بعضی از متخلفین سنگدل و قصی القلب اینگونه جواب ایثار و زحمات آنان را می‌دهند که بایستی به اشد مجازات رسیده تا برای دیگر انسان‌های کوردل درس عبرتی باشند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟