انتقام جویی از راه انتشار شماره تلفن همراه / در اصفهان رخ داد

به گزارش رکنا ، سرهنگ مرتضوی، رئیس پلیس فتا استان اصفهان در تشریح این خبر اظهار داشت: با توجه به وصول شکایتی از طرف خانمی جوان مبنی بر اینکه فردی ناشناس در یکی از شبکه‌های اجتماعی مجازی اقدام به درج شماره تلفن وی به همراه نشر اکاذیبی علیه او کرده است، بررسی موضوع در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: با انجام اقدامات تخصصی و فنی توسط کارشناسان پلیس فتا نهایتا متهم که از اقوام شاکی بود شناسایی و دستگیر شد.

اختلافات خانوادگی موجب انتقام جویی شد

این مقام انتظامی افزود: متهم که در مواجهه با مدارک و مستندات پلیس چاره‌ای جز اعتراف به بزه انتسابی نداشت انگیزه خود را انتقام جویی به دلیل اختلافات خانوادگی عنوان داشت.

سرهنگ مرتضوی از هموطنان خواست: فضای مجازی را به عنوان محلی برای ابراز اختلافات خانوادگی و انتقام جویی انتخاب نکنند و مراتب را از طریق مراجع قانونی پیگیری نمایند، چرا که انتشار هرگونه محتوا در این فضا به سرعت فراگیر شده و ممکن است عواقب جبران ناپذیری را برای افراد به همراه داشته باشد.

این مقام مسئول با اشاره به راه اندازی مرکز فوریت‌های سایبری پلیس فتا گفت: شهروندان از طریق ارتباط با سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir بخش مرکز فوریت‌های سایبری می‌توانند موضوعات مهم مثل سایت‌های مجرمانه، فیشینگ، حملات سایبری و جرائم مشهود سایبری را در بخش ثبت گزارشات مردمی درج کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟