ماجرای سرقت شبانه از خط لوله اصلی گازوئیل در کرمان فاش شد

به گزارش رکنا،  فرمانده انتظامی استان کرمان در تشریح این خبرگفت: ماموران انتظامی پاسگاه رباط شهرستان کرمان، هنگام گشت زنی‌های شبانه و نامحسوس در ساعت 3بامداد در بیابان‌های حوزه انتظامی خود به یک دستگاه کامیون که در حال تردد بود، مشکوک شدند و دستور توقف آن را صادر کردند.

سرقت از خطر لوله گازوئیل در کرمان / قاچاقچیان دستگیر شدند

سردار ناظری افزود:راننده کامیون با دیدن ماموران، بدون توجه به ایست پلیس اقدام به فرار کرد که سرانجام عرصه را بر خود تنگ دید و کامیون را در بیابان رها کرد و با استفاده از تاریکی شب گریخت.

وی افزود: ماموران انتظامی پس از بازرسی کامیون که از سوی قاچاقچیان تغییر کاربری داده شده بود و به انتقال سوخت می پرداخت، ۲۰ هزار لیتر گازوئیل قاچاق را کشف کردند.

مقام ارشد انتظامی استان کرمان در ادامه با اشاره به گمانه زنی‌های پلیس مبنی بر احتمال بارگیری این سوخت از خط لوله اصلی در آن منطقه، خاطرنشان کرد: با تلاش‌های پلیس و بازدید از خط لوله اصلی سوخت، مشاهده شد قاچاقچیان با استفاده از شگرد‌های خاص و تخصصی در مسیر این خط لوله، اقدام به سرقت فراورده‌های نفتی می‌کنند.وی ازشناسایی قاچاقچی و تلاش پلیس برای دستگیری متهم خبرداد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟