کلاهبرداری 4 میلیارد تومانی از یک طلاساز گلستانی/ متهم دستگیر شد

به گزارش رکنا، سرهنگ سعید دادگر اظهارکرد: در پی شکایت یکی از طلاسازان مبنی بر کلاهبرداری از وی توسط فردی، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی کردکوی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان گلستان افزود: طی بررسی های پلیس مشخص شد متهم صاحب یک طلافروشی در کردکوی بوده که طی چند مرحله همکاری و جلب اعتماد شاکی، مقدار پنج کیلو و ۳۰۰ گرم طلا با وعده فروش و بازگرداندن پول آن در مدتی اندک از وی دریافت کرده است.

دستگیری سارق طلا در گلستان

دادگر تصریح کرد: پس از گذشت مدتی متهم به بهانه های مختلف از پس دادن پول حاصل از فروش طلا خودداری کرده و سرانجام متواری شده است.

وی بیان کرد: اقدامات اطلاعاتی و تخصصی پلیس آغاز شد و پس از یک سری تلاش های بی وقفه، ماموران موفق شدند مخفیگاه کلاهبردار را شناسایی و طی هماهنگی با مرجع قضائی، در عملیاتی غافلگیرانه وی را دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی استان گلستان تصریح کرد: متهم در تحقیقات اولیه و پس از مواجهه با مستندات موجود به بیش از ۴۲ میلیارد ریال کلاهبرداری از شاکی با وعده خرید و فروش طلا و اعطای سود به وی اقرار کرد.

دادگر با تاکید بر اشراف اطلاعاتی پلیس گلستان در مقابله با مجرمان و قانون شکنان، گفت: متهم پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟