دستگیری باند سارقان خودرو در همدان

به گزارش رکنا، سرهنگ کارآگاه "علی اسد بیگی"، در تشریح این خبر گفت: به دنبال وقوع چند فقره سرقت خودروهای پراید مدل پایین در سطح شهر همدان ، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: با انجام تحقیقات محلی و در بررسی های دور بین های مدار بسته محل سرقت و با استفاده از اقدامات فنی و همکاری های مردمی مشخص شد، سارقی که اقدام به سرقت خودرو کرده و تصویر وی ثبت شده شخصی حرفه ای و سابقه دار است.

بازداشت دزدان خودرو در همدان

سرهنگ اسدبیگی ادامه داد: با بررسی دقیق تر و با استفاده از شگردهای پلیسی مشخص شد، یک دستگاه از خودروها پس از سرقت به یکی از شهرستان های حومه منتقل شده است که در این راستا 2 نفر از سارقان سابقه دار و حرفه ای شناسایی و در یک عملیات پلیسی و از پیش تعیین شده دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شدند.

وی بیان داشت: متهمان در بازجویی های فنی و تخصصی، به سرقت 5 دستگاه خودرو پراید از سطح شهر همدان اعتراف کردند و کلیه محل های سرقت شناسایی و سارقان با قرار مناسب روانه زندان شدند.

رئیس پلیس آگاهی استان در پایان گفت: ضعف ایمنی خودروها ، اصلی ترین دلیل سرقت خودرو می باشد که با کمی هوشیاری و نصب قفل فیزیکی و مکان یاب بر روی خودرو ها بیش از 99 درصد سرقت خودرو کاهش می یابد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟