کشف بزرگترین محموله مخدر در سراوان / باند مسلح بازداشت شدند

به گزارش رکنا،سردار "محمد قنبری"  گفت: ماموران انتظامی شهرستان "سراوان" با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با یک سری کار گسترده اطلاعاتی یک باند بزرگ قاچاق مواد افیونی که به صورت مسلحانه با استفاده از خودرو‌های تیزرو قصد جابه جایی محموله سنگین مواد مخدر را از مناطق مرزی به عمق کشور داشتند، شناسایی کردند.

وی افزود: تیم‌های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر "سراوان" با رصد مداوم تحرکات اعضای این باند مسلح، روز گذشته قاچاقچیان را که در یکی از محور‌های روستایی این شهرستان با یک دستگاه وانت تویوتا و یک دستگاه پژو ۴۰۵ در حال جا به جایی مواد مخدر بودند، تحت نظر قرار دادند که سوداگران مرگ به محض ورود به منطقه کمین پلیس با آن‌ها درگیر شدند.

کشف یک تن و ۴۰۸ کیلو مواد افیونی در "سراوان"

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در این عملیات با آتش پر حجم تیم‌های عملیات ویژه پلیس، یک تن از قاچاقچیان مسلح به هلاکت رسید و ۳ نفر دستگیر شدند.

سردار قنبری خاطر نشان کرد: ماموران پلیس در بازرسی از ۲ خودروی متعلق به اعضای این باند یک تن و ۴۰۸ کیلو و ۲۴۵ گرم مواد مخدر شامل: یک تن و ۳۳۶ کیلو و ۹۰۵ گرم تریاک، ۵۰ کیلو و ۹۲۰ گرم حشیش، ۱۰۰ گرم هروئین، ۳۰۰ گرم شیشه، ۲۰ کیلو و ۲۰ گرم سایر مواد مخدر به همراه ۳ قبضه سلاح کلاش حاوی ۲۲۴ فشنگ جنگی و یک قبضه کلت کمری حاوی ۸ فشنگ جنگی کشف شد.

این مقام ارشد انتظامی در استان سیستان و بلوچستان با اشاره به معرفی متهمان به مقام قضائی عنوان کرد: برخورد با قاچاق مواد مخدر در اولویت کار‌های پلیس است و نیروی انتظامی با حضور مقتدرانه در تمامی گلوگاه‌ها و ورودی‌های قاچاق مواد مخدر با قدرت در برابر سوداگران مرگ خواهد ایستاد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟