دستگیری سارقان اماکن خصوصی و خودرو در شبستر

به گزارش رکنا، سرهنگ حسینی فرمانده انتظامی شهرستان شبستر گفت:در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل ، اماکن خصوصی و خودرو در سطح شهرستان موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

سرهنگ حسینی افزود: پس از چند روز کار اطلاعاتی و انجام تحقیقات پلیسی، ماموران انتظامی شهرستان موفق به شناسایی دو باند سرقت که در شهرستان فعالیت داشتند شدند و پس از هماهنگی‌های قضائی در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه ۸نفر را دستگیر کردند.

دستگیری 8 سارق حرفه ای در شبستر

فرمانده انتظامی شهرستان شبستر افزود:متهمین در تحقیقات و بازجویی‌های پلیسی تاکنون به ۱۵فقره سرقت منزل، اماکن خصوصی، ساختمان نیمه کاره و خودرو در سطح این شهرستان اقرار کردند.

او گفت:در بازدید از محل اختفای متهمین مقادیر قابل توجهی اموال سرقتی از قبیل موتور آب، موتور برق، قطعات خودرو، دستگاه‌های حفاری به ارزش ۲میلیارد ریال کشف شد و متهمین نیز پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

سرهنگ حسینی در خاتمه با اشاره به اینکه رعایت مسائل امنیتی، هشدار‌های انتظامی و استفاده از تجهیزات ایمنی مناسب از مهم‌ترین عوامل پیشگیری از سرقت به شمار می رود، گفت:شهروندان درصورت شناسایی و یا مشاهده افراد مشکوکی که در محدوده زندگی آنان پرسه می زنند مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰اعلام کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟