دستگیری اعضای باند دزدان خانه های آبادانی ها

به گزارش سرهنگ سید محسن تقی زاده ریس پلیس شهرستان آبادان گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در سطح شهرستان آبادان،شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان بصورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

وی افزود: دراین راستا ماموران تجسس کلانتری ۱۱ولیعصر آبادان با کارهای اطلاعاتی باند 5 نفره سارقان حرفه ای و سابقه دار را شناسایی و با هماهنگی مرجع قضایی طی عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کردند.

سرهنگ تقی زاده عنوان کرد: این باند 5 نفره که 2 نفر از آنها ساکن استان همجوار بوده به کمک 3 سارق بومی پس از رهن یک خانه در یکی از محلات شهرستان، دست به سرقت منازل کرده اند،که در بازرسی از مخفیگاه متهمان یک دستگاه تلویزیون ال ای دی، یک دستگاه جاروبرقی، 2 دستگاه کولر گازی متعلق به مالباختگان کشف وضبط شد و یک دستگاه خودروی سمند متعلق به سارقان را توقیف گردید.

فرمانده انتظامی آبادان اظهار داشت : متهمان در تحقیقات پلیس به ۹ فقره سرقت منزل سطح شهرستان آبادان اعتراف کردند.

این مقام انتظامی در خاتمه با بیان اینکه علیه متهمان پرونده تشکیل به دادسرا ارسال شد گفت: مشاورین املاک و صاحبان اماکن شخصی به هنگام رهن و اجاره بخصوص به افراد مجرد ضمن بررسی هویت شغلی افراد هرگونه موارد مشکوک را بلافاصله به پلیس۱۱۰ گزارش دهند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

علی رنجکش

 

 

آیا این خبر مفید بود؟