بازداشت 14 متجاهر در بوکان

به گزارش رکنا،  فرمانده انتظامی بوکان گفت: طی هفته جاری ۱۴ معتاد متجاهر در این شهرستان با همکاری دستگاه قضایی شناسایی و دستگیر شدند.

سرهنگ سلمان حیدری روز پنج‌شنبه اظهار کرد: این افراد در مرحله دوم اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و پاک‌سازی مناطق آلوده شهر از وجود معتادان متجاهر شناسایی و دستگیر شده اند.

دستگیری معتادان در بوکان

وی از اجرای مرحله دوم طرح ارتقای امنیت اجتماعی در مناطق مختلف شهر بوکان با هماهنگی مرجع قضایی خبر داد و افزود: این طرح با هدف پاکسازی مناطق آلوده و جرم‌خیز از حضور معتادان متجاهر و برخورد قاطع و قانونی با برهم زنندگان نظم و آرامش عمومی اجرا شد.

فرمانده انتظامی بوکان بیان کرد: با همراهی و اطلاع رسانی شهروندان اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و برخورد با مخلان نظم و امنیت اجتماعی همچنان در گستره بوکان ادامه دارد و در روزهای آتی شاهد اجرای مراحل دیگری از آن خواهیم بود.

سرهنگ حیدری از مردم خواست که برای مبارزه با مواد مخدر و مقابله با سوداگران مرگ با نیروی انتظامی همکاری و مشارکت داشته باشند.

وی اظهار داشت: اعتیاد و آلودگی به مواد مخدر یکی از معضلاتی است که جامعه را گرفتار کرده و لازم است برای رفع این آسیب اجتماعی با اجرای برنامه‌های فرهنگی برای تثبیت سلامت اجتماعی گام برداشت.

مقابله با سرقت، مقابله با کالای قاچاق، مبارزه با مواد مخدر، مبارزه با ناهنجاری‌ها و بداخلاقی‌های اجتماعی و کاهش تصادف‌ها از اولویت‌های پنج‌گانه نیروی انتظامی این شهرستان در سال جاری است.

از ابتدای سال‌جاری تاکنون ۱۴۴ معتاد متجاهر در سطح این شهرستان جمع‌آوری و به مراکز بازپروری تحویل داده شدند.

بوکان با ۲۵۸ هزار نفر جمعیت سومین شهر پرجمعیت آذربایجانغربی بعد از ارومیه و خوی قرار دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟