کشف انبار لاستیک خودرو در اصفهان

به گزارش رکنا، سرهنگ"کامران ریاحی" در تشریح این خبر گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان، در راستای طرح های ویژه مبارزه با محتکران کالاهای اساسی و مورد نیاز جامعه با اشرافیت و هوشمندی خود از احتکار محموله بزرگی از لاستیک های داخلی و خارجی در یکی از انبارهای سطح شهر اصفهان مطلع و بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران پس از کسب اطلاعات لازم، با اخذ مجوز از مقام قضائی در محل مورد نظر حاضر شده و طی بازرسی از آن 3 هزار حلقه انواع لاستیک داخلی و خارجی خودروهای سواری کشف شد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان اصفهان با بیان اینکه در بررسی های صورت گرفته مشخص شد، لاستیک های مکشوفه مدت های زیادی است که در این انبار نگهداری شده و هیچ خروجی به بازار نداشتند که همین امر مصداق بارز احتکار محسوب می شود، خاطر نشان کرد: کارشناسان مربوطه ارزش لاستیک های احتکاری را 24 میلیارد ریال برآورد کردند.

سرهنگ ریاحی از پلمب انبار مذکور با دستور مقام قضائی خبر داد و گفت: در این رابطه 2 فرد متخلف نیز دستگیر و همراه با پرونده به مرجع قضائی تحویل داده شدند.

این مقام انتظامی احتکار کالاهای اساسی و مورد نیاز جامعه را باعث اخلال در اقتصاد کشور و افزایش قیمت ها و بروز مشکلات عدیده در زندگی مردم عنوان کرد و گفت: نیروی انتظامی قاطعانه با کسانی که اقدام به احتکار کالا کنند برخورد می کند و از مردم می خواهیم هرگونه اخبار و اطلاعات خود در این حوزه را از طریق تماس با شماره تلفن 110 به اطلاع پلیس برسانند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟