بازداشت سارق خودرو در تهران / رفتار مشکوک کار دستش داد

به گزارش رکنا، رئیس کلانتری 147 گلبرگ از سارق خودرو و کشف 5 فقره سرقت خبر داد و گفت: متهم حین سرقت خودرو شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ " ابراهیم شریفی مقدم "  اظهار داشت: مأموران کلانتری 147 گلبرگ حین گشت زنی در حوالی اتوبان باقری نرسیده به پل خاقانی به یک دستگاه خودروی پراید که به صورت دوبل پارک شده بود و راننده آن در حال باز کردن یک دستگاه خودروی پراید دیگر بود مشکوک شدند.

وی افزود: راننده خودرو با مشاهده مأموران بلافاصله سوار بر خودروی پراید شده و سعی کرد با حرکات مخاطره آمیز از محل متواری شود.

دستگیری سارق خودرو در تهران

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه ماموران در چند مرحله دستور توقف خودرو را صادر کردند، افزود: راننده خودرو همچنان به فرار خود ادامه تااینکه ماموران چند تیر هوائی شلیک کردند.

کلانتر محله گلبرگ با بیان اینکه راننده خودرو به سه دستگاه خودروی سواری و یک موتور سیکلت برخورد می کند، ادامه داد: ماموران در این مرحله لاستیک خودرو را مورد هدف اصابت گلوله قرار می دهند و موفق به توقف خودرو و دستگیری راننده آن می شوند.

سرهنگ شریفی تصریح کرد: در بررسی های اولیه مشخص شد که خودروی متهم سرقتی بوده و مدتی قبل از در محدوده کلانتری همجوار سرقت شده است .

این مقام پلیسی اضافه کرد: متهم تا کنون به 5 فقره سرقت اعتراف و تحقیقات برای شناسایی مال باختگان ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟