قتل در وسط خیابانی در کرمان / قتال 8 ساعته به دام افتاد

به گزارش رکنا،فرمانده انتظامی شهرستان کرمان در تشریح چگونگی وقوع این حادثه افزود: مأموران نیروی انتظامی در بررسی‌های اولیه دریافتند که در این نزاع سه نفر با یکدیگر درگیر شدند که در این بین یک نفر به علت چاقو خوردگی در محل فوت کرده و ضاربان متواری شده‌اند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان از وقوع یک فقره قتل در ماهان خبر داد و گفت: قاتل در کمتر از هشت ساعت دستگیر شد.

نزاع 3 نفره درماهان منجر به قتل شد

 سرهنگ محمدرضا فدا پیش از ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران از وقوع یک فقره قتل در ماهان خبر داد و بیان داشت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره درگیری و نزاع منجر به جرح در یکی از مناطق شهر ماهان از توابع کرمان، بلافاصله مأموران انتظامی این بخش به محل اعزام شدند.

وی در تشریح چگونگی وقوع این حادثه افزود: مأموران نیروی انتظامی در بررسی‌های اولیه دریافتند که در این نزاع سه نفر با یکدیگر درگیر شدند که در این بین یک نفر به علت چاقو خوردگی در محل فوت کرده و ضاربان متواری شده‌اند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان گفت: مأموران انتظامی با انجام یکسری اقدامات اطلاعاتی و پلیسی موفق شدند در کمتر از هشت ساعت دو متهم اصلی این پرونده را دستگیر کنند.

فدا تصریح کرد: متهمان پس از اعتراف به بزه انتسابی به همراه مدارک برای سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضائی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان گفت: از شهروندان می‌خواهم خویشتنداری، صبر و حوصله در اتفاقات روزمره زندگی را پیشه کنند ضمن اینکه پلیس شهر کرمان این قابلیت را دارد تا مجرمان هر نوع جرم و جنایت خشن را در کمترین زمان ممکن دستگیر کند و آمار مثبت برخورد با جرایم خشن در ادوار گذشته بیانگر این مطلب است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟