امداد هوایی به داد 2 زن ایذه ای رسید / آنها در یک قدمی مرگ بودند

به گزارش رکنا، مسوول مرکز فوریت‌های پزشکی ایذه گفت: ۲ زن باردار روز یکشنبه به وسیله بالگرد به بیمارستان شهدای ایذه منتقل شدند.

رضا اسماعیلی روز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: امروز گزارشی مبنی بر لزوم اعزام یک زن باردار در ارتفاعات جنگه به بیمارستان به دلیل نزدیک بودن زمان زایمان به ما داده شد.

انتقال 2 زن باردار به وسیله بالگرد به بیمارستان شهدای ایذه

وی افزود: در زمان اعزام بالگرد، یکی دیگر از زنان باردار ساکن در این منطقه سخت‌گذر نیز دچار مشکل شد.

مسوول مرکز فوریت‌های پزشکی ایذه ادامه داد: این بانوان که در ارتفاعات جنگه در سوسن شرقی مستقر بودند ظهر امروز با کمک بالگرد فوریت‌های پزشکی استان به بیمارستان شهدای ایذه منتقل شدند.

اسماعیلی حال عمومی این زنان را مساعد اعلام کرد و افزود: یکی از این زنان تا زمان زایمان زیرنظر خواهد بود و نفر دیگر نیز در بیمارستان زیر مداوا قرار خواهد گرفت.

از ابتدای امسال جاری تاکنون هشت مادر باردار ایذه‌ای به وسیله بالگرد از مناطق سخت‌گذر شهرستان ایذه به مراکز درمانی ایذه و اهواز اعزام شده‌اند.

باتوجه به کوهستانی بودن شهرستان ایذه و وجود روستاهای سخت‌گذر که در مواردی راه دسترسی ماشین‌رو ندارند، اعزام بالگرد فوریت‌های پزشکی در سه ماه نخست امسال کمک‌ بسیار خوبی برای مردم محروم منطقه بوده‌است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟