دستگیری مرد جوان با 600 گوشی موبایل قاچاق

به گزارش گروه حوادث رکنا، سروان "مهدی کیاشمشکی" رئیس کلانتری 209 ترمینال غرب گفت: 28 خرداد ماه ماموران گشت انتظامی کلانتری 209 در محدوده ترمینال غرب در حال گشت زنی بودند که به یک دستگاه کامیون مسقف مشکوک شده و مدتی تحت مراقبت قرار دادند.

وی عنوان کرد: راننده خودرو به محض مشاهده ماموران سعی در عادی نشان دادن رفتار خود داشت که ماموران به رفتار راننده کامیون مشکوک شده و تصمیم به بررسی موضوع گرفتند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه پس از توقف کامیونت ماموران تعدادی جعبه های موبایل از داخل خودو کشف کردند، گفت: تحقیقات اولیه نشان از این داشت، محموله کامیون فاقد بارنامه و مجوز های گمرکی است.

وی افزود: راننده کامیون در بازجویی های اولیه اظهار داشت، گوشی های قاچاق را از مرزهای غربی کشور وارد کرده است و قصد داشته در مراکز تجاری و موبایل فروشی ها عرضه کند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه ماموران در تحقیقات تکمیلی موفق به کشف 600 گوشی قاچاق شدند، تصریح کرد: متهم به همراه اموال کشف شده به کلانتری انتقال و به جرم ارتکابی اعتراف کرد.

رئیس کلانتری 209 ترمینال غرب افزود: متهم سابقه دار بوده و پیش تر 3 مرتبه روانه زندان شده است.

کیاشمشکی اظهار داشت: بنا بر نظریه کارشناسان ارزش تقریبی اموال کشف شده حدود 6 میلیارد ریال برآورد شده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟