کشف محموله گوشی های قاچاق در ترمینال غرب / مرد سابقه دار روانه زندان شد

به گزارش رکنا، سروان مهدی کیاشمشکی با اعلام خبر کشف 600 دستگاه گوشی قاچاق، در ترمینال غرب، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: بیست و هشتم خرداد، مأموران گشت انتظامی کلانتری 209 حین گشت‌زنی در محدوده ترمینال غرب، به یک دستگاه کامیون مسقف مشکوک شده و آن را تحت مراقبت قرار دادند.

کشف 600 دستگاه تلفن‌همراه قاچاق در محدوده ترمینال غرب

رئیس کلانتری 209 ترمینال غرب عنوان کرد: راننده خودرو به محض مشاهده مأموران سعی در عادی نشان دادن رفتار خود داشت که مأموران به رفتار راننده کامیون مشکوک شده و تصمیم به بررسی موضوع گرفتند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه پس از توقف کامیونت، مأموران موفق به کشف تعدادی جعبه موبایل از داخل خودرو شدند، گفت: تحقیاقت اولیه نشان داد محموله کامیون فاقد بارنامه و مجوزهای گمرکی است.

وی افزود: راننده کامیون در بازجویی‌های اولیه عنوان کرد که گوشی‌های قاچاق را از مرزهای غربی کشور وارد کرده و قصد داشته در مراکز تجاری و موبایل فروشی‌ها عرضه کند.

کیاشمشکی با بیان اینکه مأموران در تحقیقات تکمیلی موفق به کشف 600 گوشی قاچاق شدند، تصریح کرد: متهم به همراه اموال کشف شده به کلانتری انتقال داده شد و به جرم ارتکابی اعتراف کرد.

رئیس کلانتری 209 ترمینال غرب افزود: متهم سابقه‌دار بوده و پیش‌تر سه مرتبه روانه زندان شده است.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد بنابر نظریه کارشناسان ارزش تقریبی اموال کشف شده حدود 6 میلیارد ریال برآورد شده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟