بازداشت کلاهبردار میلیاردی در بجنورد

به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی خراسان شمالی از دستگیری کلاهبردار حرفه ای با یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال کلاهبرداری در بجنورد خبر داد.

سردار علیرضا مظاهری روز شنبه اظهار داشت: در پی اعلام خبری مبنی بر اینکه فردی با شگرد ارسال پیامک‌های جعلی واریز وجه به حساب شهروندان، از آنان کلاهبرداری می کند، بلافاصله موضوع دردستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی با بیان اینکه فرد یاد شده دارای پنج فقره سابقه کیفری و ۱۵ فقره سابقه پرونده ای و دستگیری بوده است، تصریح کرد: با همکاری موثر پلیس آگاهی شهرستان مانه و سملقان مشخص شد که متهم به شهرستان بجنورد نقل مکان کرده است.

فرمانده انتظامی خراسان شمالی با اشاره به اینکه در تحقیقات پلیسی محل اختفای این فرد در بجنورد مورد شناسایی قرار گرفت، خاطرنشان کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی استان با همکاری پلیس آگاهی شهرستان مانه و سملقان به محل مورد نظر اعزام شدند و وی را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

وی با بیان اینکه در بازرسی از محل اختفای این فرد، ۵۶ گرم طلای ذوب شده نیز کشف و ضبط شد، اظهار داشت: متهم در تحقیقات انجام شده به جرم خود اعتراف کرد و بعد از تکمیل تحقیقات و تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی به دادسرای ناحیه ۱۲ استان تهران معرفی شد.متهم توسط پلیس آگاهی استان تهران تحت تعقیب بود.

شهرستان بجنورد با ۳۳۰ هزار نفر، بیش از یکسوم جمعیت هشت شهرستان استان ۸۶۳ هزار نفری خراسان شمالی را در خود دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟