مرگ تلخ 4 نفر در جاده زنجان

به گزارش رکنا، جانشین رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان با اشاره به وقوع دو فقره تصادف رانندگی طی 48 ساعت در محورهای استان گفت: در این تصادفات چهار نفر فوت کردند.

محمدعلی عظیمی امروز  در زنجان از وقوع دو فقره تصادف در محورهای استان طی 48 ساعت گذشته خبر داد و اظهار کرد: نخستین مورد تصادف بامداد روز جمعه در نزدیکی مجتمع غزال آزادراه زنجان - قزوین روی داده است که در آن دو خودروی اتوبوس مسافری و سواری سمند، با هم برخورد کرده است.

جانشین رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان در تشریح تصادف بین اتوبوس با سمند گفت: در این تصادف اتوبوس با پنج سرنشین درحال تردد بود که راننده آن به علت عدم رعایت حق تقدم با یک دستگاه خودروی سواری سمند برخورد کرد.

مرگ های تلخ در جاده زنجان

وی ادامه داد: در حادثه برخورد اتوبوس با سواری سمند پنج سرنشین خودروی سواری سمند مصدوم شدند که یکی از مصدومان پس از انتقال به بیمارستان آیت‌الله موسوی زنجان به علت شدت صدمات و جراحات وارده فوت کرد.

عظیمی با بیان اینکه دومین تصادف رانندگی بامداد امروز بین سه دستگاه خودروی پژو 405 روی داده است، ادامه داد: این تصادف در کیلومتر ۱۵ جاده زنجان - بیجار اتفاق افتاده است.

جانشین رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان افزود: راننده خودروی پژو ۴۰۵ به علت عدم رعایت فاصله عرضی در حین سبقت با خودروی مقابل برخورد کرد و حادثه را رقم زد.

وی افزود: راننده خودروی سواری مقصر در وقوع این حادثه و یکی دیگر از این خودروها در صحنه تصادف جان باختند و یکی از سرنشینان خودروی غیرمقصر نیز که زنی ۵۷ ساله بود پس از انتقال به بیمارستان آیت‌الله موسوی زنجان جان خود را از دست داد.

عظیمی ادامه داد: راننده و سرنشینان خودروی سوم حاضر در صحنه تصادف، جان سالم به در بردند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟