نجات 4 نفر با تلاش آتش نشانان همدانی

به گزارش رکنا، محمدرضا بیاناتی رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان اظهارداشت: طبق اعلام مرکز کنترل و فرماندهی عملیات سازمان، ۱۱ عملیات مهار آتش و ۷ عملیات امداد و نجات حاصل تلاش فرشتگان نجات همدان در۲۴ ساعت گذشته بوده است.

او گفت: شهروندان همدانی دیروز ۴۶۳ مرتبه با سامانه ۱۲۵ تماس گرفته‌اند که از این تعداد ۱۸ مورد منجر به عملیات شده است.

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان با بیان اینکه ۲۲ تماس برای مشاوره و راهنمایی برقرارشده است گفت: یکی از اموری که بصورت جدی مورد توجه سازمان قراتر گرفته ارائه مشاوره و راهنمایی به شهروندان در هنگام حوادث است.

11 مورد آتش سوزی در همدان

بیاناتی افزود: تماس‌های برقرار شده با سامانه‌ی ۱۲۵ همدان علاوه بر مواردی که منجر به عملیات و مشاوره شده شامل ۵۰ تماس اشتباه و متأسفانه ۳۷۳ مورد از تماس‌ها نیز ایجاد مزاحمت بوده است.

او ادامه داد: عملیات‌های انجام شده در این مدت ۱۱ مورد آتش سوزی شامل حریق منزل در حصار علی آباد، ۵ مورد حریق باغ در عباس آباد، شهرک الوند، شهرک بهشتی، سعیدیه و بلوار چمران و ۵ مورد حریق مراتع و پوشش گیاهی در بلوار شهید همدانی، شهرک الوند، راسته حسین خانی، بلوار ارم و بلوار نظربیگ بوده و همچنین ۷ مورد عملیات امداد و نجات شامل ۲ مورد نجات افراد محبوس شده در منزل در خیابان میرزاده عشقی و خیابان فرهنگ، نجات حیوانات در اعتمادیه، ۲ مورد مهار حیوانات در دیزج و محمدیه و ۲ مورد رها سازی اندام بدن از داخل فلزات زینتی و زیورآلات در محل ایستگاه مرکزی بوده است.

رئیس سازمان آتش‌نشانی همدان عنوان کرد: در این عملیات‌ها ۴ نفر هم به همت آتش نشانان نجات یافتند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟