دستگیری 2 سارق بدشانس موتورسیکلت در نیکشهر

به گزارش رکنا، سرهنگ حمید نوری گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت موتورسیکلت در سطح شهرستان نیکشهر، پی گیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان نیکشهر افزود: ماموران کلانتری ۱۱ و یگان امداد شهرستان با فعال نمودن واحد‌های گشتی خود در سطح شهر و گشت زنی مستمر و مداوم میدانی، شب گذشته ۲ جوان را که در حال سرقت ۲ دستگاه موتورسیکلت بودند مشاهده و در اقدامی ضربتی آن‌ها را دستگیر کردند.

دستگیری سارقان موتورسیکلت با ۴ فقره سرقت در نیکشهر

سرهنگ نوری بیان داشت: این ۲ سارق سابقه دار پس از انتقال به کلانتری در بازجویی‌های به عمل آمده به ۴ فقره سرقت موتورسیکلت در سطح شهرستان اعتراف و پس از هماهنگی قضائی در بازرسی از منازل آن‌ها تعداد ۲ دستگاه موتورسیکلت مسروقه کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان نیکشهر با اشاره به معرفی متهم به مراجع قضائی خاطرنشان کرد: رها کردن موتورسیکلت و خودرو در محل‌های ناامن بدون رعایت اصول امنیتی از عوامل اصلی زمینه ساز در سرقت است که شهروندان ضمن توجه به این هشدار‌های پیشگیرانه پلیس، می‌توانند از طریق تماس با تلفن ۱۱۰ نسبت به افزایش تعامل با پلیس و گسترش مشارکت خود در حوزه نظم و امنیت اجتماعی اقدام کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟