دستگیری 2 سارق لوازم خودرو در بروجن

به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی شهرستان "بروجن" از دستگیری ۲ سارق محتویات داخل خودرو در این شهرستان خبر داد.

 سرهنگ "مسلم احمدی" در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت قطعات خودرو و محتویات داخل خودرو در سطح حوزه استحفاظی، پیگیری موضوع به منظور شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان به صورت ویژه در دستور کار پلیس شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی شهرستان با انجام یک سری تحقیقات گسترده و اقدامات فنی و اطلاعاتی و با همکاری مامورین کلانتری۱۳ نقنه موفق شدند ۲ متهم را در این رابطه شناسائی و دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان بروجن تصریح کرد: متهم در بازجوئی فنی پلیس به ۷ فقره سرقت داخل خودرو اعتراف و محل اختفاء اموال مسروقه را به مامورین اعلام کردند.

این مقام انتظامی ادامه داد: در بازرسی از مخفیگاه متهمین مقادیری لوازم و محتویات داخل خودرو سرقتی شامل ۶ دستگاه پخش خودرو و تعدادی باند خودرو و وسایل تعمیرات لوازم گاز سوز خانگی و زاپاس و لوازم برقی کشف شد.

سرهنگ "احمدی" در خاتمه با بیان اینکه متهمین پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شد، از شهروندان درخواست کرد: وسایل نقلیه خود را در صورت امکان در پارکینگ پارک و یا به وسایل بازدارنده و ضدسرقت مجهز کنند .برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟