سقوط مرگبار مرد هندی برای نجات جان گربه + عکس

به گزارش رکنا، مرد سالخورده هندوستانی که در یک چاه سقوط کرده بود توسط آتشنشانان نجات یافت. «پی ان تیره» در حال کمک به یک گربه که در داخل چاه سقوط کرده بود که خود او نیز به چاه افتاد.

عروس این مرد ۸۳ ساله که متوجه سقوط پدرشوهرش به داخل چاه شده بود بلافاصله با آتشنشانان تماس گرفت و آن‌ها توانستند این مرد را از داخل این چاه ۹ متری بیرون بکشند. عروس این مرد بدلیل شیوع کرونا در هند و حفظ فاصله اجتماعی از همسایگان برای نجات شوهر پدرش درخواست کمک نکرد.

نجات جان مرد هندی از عمق چاه

در این عکس که در فضای مجازی منتشر شده است آتشنشانان را در حال بیرون کشیدن این مرد سالخورده از داخل چاه نشان می‌دهد. در این عملیات، آتشنشانان با کمک طناب موفق شدند این مرد را که حامی حیوانات بود از چاه بیرون آورند. «پی ان تیره»، پس از بیرون آمدن از چاه روی پا‌های خود ایستاد و محل حادثه را ترک کرد. در این حادثه بطور معجزه آسایی به این مرد هیچ آسیبی وارد نشد. بنا به گزارش رسانه‌های محلی هند این مرد که یک استاد بازنشسته دانشگاه است همیشه به حیوانات کمک می‌کند.

گفتنی است؛ هنوز مشخص نیست این مرد سالخورده پس از سقوط چه مدت زمانی را در ته چاه گذراند با این حال او بسیار خوش شانس بود که عروسش متوجه این حادثه شد. همچنین مشخص نشد آیا گربه ای که به داخل چاه سقوط کرده بود سرانجام نجات داده شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟