بلای هولناک سر طن کوهنورد در ارتفاعات شاهوار

 مدیرعامل هلال احمر استان سمنان بابیان اینکه روز گذشته یک زن کوهنورد ۴۹ ساله در ارتفاعات شاهوار دچار حادثه شد، گفت: حال این فرد خوب است.

مظفر محمد خانی ضمن بیان اینکه ساعت ۱۶:۳۰ روز چهارشنبه ارتفاع زدگی و پیچ‌خوردگی پای راست زن کوهنورد ۴۹ ساله در ارتفاعات شاهوار شاهرود به هلال احمر گزارش شد، ابراز داشت: در پی این حادثه چهار امدادگر از پایگاه کوهستان جنگل ابر به محل حادثه اعزام شدند.

وی ضمن بیان اینکه با انتقال مصدوم به مراکز درمانی عملیات نجات این فرد ساعت ۲۰:۱۰ همان روز به پایان رسید، افزود: خوشبختانه حال این فرد خوب است اما باید گفت استفاده از کفش مناسب و داشتن راهنمای خوب در صعود به ارتفاعات نقش بسیار مهمی دارد که انتظار می‌رود لیدرها به این موارد به‌دقت توجه کنند.

زن کوهنورد در ارتفاعات شاهوار دچار حادثه شد/ وقوع 2 تصادف جرحی

مدیرعامل هلال احمر استان سمنان همچنین بابیان اینکه روز چهارشنبه تصادف کامیون و نیسان در کیلومتر ۱۰ محور فولاد محله به کیاسر ساعت ۱۲:۴۵ نیز به وقوع پیوست، ابراز داشت: دو نفر در این تصادف حادثه دیدند که یک نفر از آن‌ها توسط اورژانس به مراکز درمانی انتقال یافت.

محمدخانی در ادامه تصریح کرد: واژگونی پراید در کیلومتر ۷۷ محور سرخه به آرادان حادثه دیگری بود که ۲۷ خرداد اتفاق افتاد که مجروحان این حادثه نیز به مراکز درمانی منتقل شدند.

وی از وقوع و مهار آتش‌سوزی مراتع و باغات در کیلومتر ۱۹ محور ایوانکی به تهران، فرعی امامزاده خوش‌نام، حوالی روستای حسین آباد کروس خبر داد و گفت: در این آتش‌سوزی یک نفر دچار حادثه شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟