کشف 19 فقره سرقت مسلحانه در سیستان و بلوچستان

به گزارش رکنا، سرداراحمد طاهری جانشین فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: پلیس آگاهی با همکاری دیگر رده‌های عملیاتی سطح استان در بررسی پرونده‌های سرقت‌های مسلحانه و به عنف، در هفته گذشته ۱۵ نفر از عاملان این سرقت‌ها را شناسایی و تحت مراقبت قرار دادند.

او افزود: در این راستا مأموران انتظامی شهرستان‌های "زاهدان"، "سراوان"، "هیرمند" و "چابهار" با هماهنگی‌های قضائی این سارقان را در عملیات‌های مختلف دستگیر کردند.

سردار طاهری بیان داشت: در پی دستگیری این سارقان، ۲ دستگاه خودرو و یک دستگاه موتورسیکلت مسروقه، ۱۱ دستگاه تلفن همراه و مقادیری وجه نقد به همراه تعدادی سلاح و مهمات، و چند قبضه سلاح سرد کشف شد.

اعتراف متهمان به سرقت در سیستان و بلوچستان

جانشین فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: متهمان در بازجویی‌های به عمل آمده به ۲ فقره سرقت مسلحانه خودرو، ۴ فقره سرقت مسلحانه وجه نقد، یک فقره سرقت به عنف مغازه، ۲ فقره سرقت به عنف خودرو و ۱۰ فقره سرقت به عنف وجه نقد و تلفن همراه اعتراف کردند.

او با اشاره به ادامه تحقیقات از متهمان برای کشف دیگر جرایم احتمالی خاطر نشان کرد: پلیس سیستان و بلوچستان بر تداوم اجرای طرح‌های ارتقاء امنیت اجتماعی به ویژه در برخورد با جرایم خشن و سرقت‌های به عنف و مسلحانه برای افزایش رفاه اجتماعی شهروندان با حداکثر توان خود ادامه خواهد داد و در این مسیر از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟