بازداشت عاملان تیراندازی شبانه دهدشت

به گزارش رکنا، حسن نگین تاجی رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد گفت: اقدام این افراد سبب بر هم زدن آرامش و آسایش مردم شده بود و حتی در یک فقره تیراندازی شبانه این افراد، ۲ باب مغازه در این شهر آتش گرفت.

او افزود: با دستور دادستان عمومی و انقلاب دهدشت شناسایی این باند به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: تیم اطلاعاتی نیروی انتظامی شهرستان با انجام کار تحقیقاتی در مدت ۲ هفته موفق به شناسایی آنان شد.

نگین تاجی ابراز داشت: این گروه در آخرین اقدام خود قصد به رگبار گلوله بستن منزلی در روستای طولیان دهدشت را داشتند که محل اختفای آنها شناسایی شد و توسط مأموران پلیس محاصره شدند.

او تاکید کرد: این افراد که تعداد آن ها پنج نفر بود، از شناسایی محل اختفای خود توسط پلیس مطلع شده بودند و بلافاصله به سوی مأموران پلیس اقدام به تیراندازی کردند.

متهمان پس از درگیری مسلحانه دستگیر شدند

رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: این افراد پس از درگیری مسلحانه، دستگیر شدند و از آنها سه قبضه اسلحه کلاشینکف، کلت کمری و وینچستر و مقداری مهمات کشف شد.

نگین تاجی بیان کرد: افراد مذکور دارای سوابق متعدد کیفری از جمله نگهداری سلاح گرم، تمرد نسبت به مأموران حین انجام وظیفه، اخلال در نظم عمومی و قدرت نمایی بودند.

او به کسانی که سبب بی نظمی و سلب آرامش و آسایش و امنیت مردم شوند هشدار داد، و افزود: این افراد بدانند که برخورد دستگاه قضایی استان قاطع، اثرگذار و بازدارنده خواهد بود.

رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: کسانی که با استفاده از سلاح گرم و اخلال در نظم، موجب سلب آسایش و آرامش عمومی و امنیت جامعه شوند منتظر برخورد قاطع، قانونی و اثرگذار دستگاه قضایی باشند.

نگین تاجی گفت: سه نفر از متهمان با قرار بازداشت موقت و برای ۲ نفر دیگر قرار کفالت صادر شده است که تا تأمین و تهیه مورد کفالت به زندان دهدشت معرفی می شوند.

شهرستان کهگیلویه با ۱۳۱ هزار نفر جمعیت دارای چهار شهر، چهار بخش و ۱۰ دهستان است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟