عکس وحشتناک از آتش سوزی شب گذشته در رشت

به گزارش رکنا،  سرپرست آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت با اشاره به وقوع آتش سوزی در انبار یک سوپر مارکت، گفت: روشن گذاشتن شمع در مجاورت مواد اشتعال زا علت آتش سوزی بوده است.

شهرام مؤمنی  با اشاره به آتش سوزی در انبار سوپر مارکتی در شهرک شهید بهشتی رشت، اظهار کرد: بر اساس بررسی‌های صورت گرفته علت آتش سوزی روشن گذاشتن شمع در کنار اجسام قابل اشتعال علت آتش سوزی بوده است.

روشن کردن شمع علت آتش سوزی انبار سوپر مارکت در رشت

وی با بیان اینکه عصر امروز وقوع آتش سوزی در یک مسکونی پنج طبقه به مرکز ستاد فرماندهی آتش نشانی رشت اطلاع رسانی شد، گفت: به محض دریافت این گزارش نیروها به محل اعزام شدند.

مؤمنی افزود: در مجموع ۳۱ آتش نشان به همراه ۱۲ دستگاه خودروی اطفا، پشتیبانی و دستگاه تنفسی و نردبان به محل حادثه اعزام شدند.

وی با اشاره به اینکه علت حادثه بر اساس بررسی‌های انجام شده روشن گذاشتن شمع در مجاورت اجسام قابل اشتعال بوده است، ادامه داد: با توجه به دود گرفتگی شدید ساختمان پنج طبقه؛ تیم نجات آتش‌نشانان نسبت به جستجوی افراد محبوس شده اقدام کردند.

مؤمنی با بیان اینکه آتش در همان واحد مسکونی مهار شد، افزود: با توجه به تکرار حوادث آتش سوزی در یک ساعت و شدت گرما؛ دو تن از آتش‌نشانان دچار گرما زدگی و دود گرفتگی شدند که هم اینک در بیمارستان رازی رشت تحت مداوا بوده و حال عمومی آنها خوب گزارش شده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟