به گزارش رکنا، سرهنگ احمد ساکی، فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند گفت: طرح عملیاتی کنترل صنوف و مقابله با خریداران اموال مسروقه توسط ماموران پلیس آگاهی شهرستان نهاوند اجرا شد.

او افزود: با توجه با اقدامات انجام شده و استفاده از ظرفیت‌های درون و برون سازمانی در نهایت یک دستگاه وانت پیکان را که طبق اخبار به دست آمده در شهرستان نهاوند اقدام به خرید سیم‌های هوایی، سیم مخابراتی، آهن الات مسروقه و پل‌های آهنی ماشین رو می‌کرد متوقف شد و راننده را برای بررسی به پلیس آگاهی منتقل کردند.

سرهنگ ساکی بیان کرد: در بررسی به عمل آمده از جاساز این خودرو، آهن الات میلگرد و نبشی و پل‌های آهنی ماشین روی جدول، مقادیری سیم هوایی و سیم مخابراتی کشف شد.

این مقام انتظامی افزود: متهم در بازجویی‌های فنی و تخصصی، اظهار داشت، این اموال مسروقه را از فردی خریداری کرده که با راهنمایی وی این فرد نیز دستگیر و پس از انتقال به مقر انتظامی به همدستی با ۲ نفر دیگر اعتراف کرد که اقدامات لازم برای دستگیری آنان در دستور کار قرار دارد.

سرهنگ ساکی بیان کرد: نمایندگان حقوقی ادارات مخابرات و اداره برق در پلیس آگاهی حاضر شدند و اموال خود را شناسایی کردند که با تلاش‌های صورت گرفته، ۸ فقره کشف شد. فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند گفت: متهمان با تشکیل به مرجع قضائی معرفی شدند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟