سارق سابقه دار ساختمان های نیمه کاره دماوند روانه زندان شد

به گزارش رکنا، سرهنگ " حسین فاضلی " در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع سرقت ساختمان های نیمه کاره به شیوه مشخص در حوزه منطقه گیلاوند ، موضوع به طور ویژه در دستور کار عوامل کلانتری 12 گیلاوند این فرماندهی قرار گرفت.

این مقام مسئول انتظامی افزود: در پی تماس احدی از شهروندان مبنی بر تردد مشکوک یک نفر در ساعات بامدادی در یکی از محله های گیلاوند بلافاصله عوامل گشت کلانتری در کمترین زمان ممکن در محل حاضر یک نفر مظنون را رویت که ضمن دستگیری به کلانتری انتقال دادند.

وی ادامه داد: پس از انتقال متهمان به کلانتری گیلاوند و انجام اقدامات اولیه احراز هویت مشخص گردید نامبرده دارای سوابق متعدد سرقت بوده که با انجام بازجوئی های فنی و شگردهای خاص پلیسی به عمل آمده متهمان لب به اعتراف گشوده و به 7 فقره سرقت اماکن خصوصی در سطح منطقه گیلاوند و حومه اعتراف کردند.

سارق سابقه دار ساختمان های نیمه کاره در دام پلیس

سرهنگ " فاضلی " بیان داشت: :متهم که سابقه اعتیاد شدید داشته پس از تشکیل پرونده ، جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی و با قرار تامین مناسب روانه زندان شد.

فرمانده انتظامی شهرستان دماوند در خاتمه با بیان اینکه بدون مشارکت و همراهی شهروندان، حصول امنیت مطلوب مقدور نیست ، ضمن تقدیر و تشکر از همراهی و همکاری شهروندان و الزام توجه به رعایت استانداردهای حفاظتی امکنه خصوصی و محل سکونت و بکار گیری نگهبان در ساختمان های نیمه کاره درخواست نمود، هر گونه تردد مشکوک خودرو و افراد را مخصوصا در ساعات شبانه را با شماره رایگان ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟