پاتک پلیس به مخفیگاه آدم رباهای گناوه ای / پایان ترس های گروگان 37 ساله

به گزارش رکنا، سردار خلیل واعظی فرمانده انتظامی استان بوشهر بیان کرد: ماموران انتظامی در پی کسب خبری به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره آدم ربایی و ربوده شدن مردی ۲۷ ساله، تیمی مجرب از مأموران پلیس آگاهی و امنیت عمومی شهرستان گناوه برای شناسایی متهم و یا متهمان و آزادی گروگان تشکیل و بلافاصله عملیات رهایی گروگان آغاز شد.

او افزود: کارآگاهان پلیس با انجام اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی در جغرافیای محل وقوع، موفق شدند در کمتر از ۱۲ ساعت سرنخی از عاملان آدم ربایی و مسیر حرکت خودروی آن‌ها که به سمت یکی از استان‌های همجوار بود را شناسایی و در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه، هر ۳ نفر آدم ربا را دستگیر و گروگان را آزاد کردند.

رهایی گروگان و دستگیری آدم ربایان در شهرستان گناوه

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: آدم ربایان پس از دستگیری در بازجویی‌های فنی به ارتکاب این جرم اعتراف کردند و عنوان داشتند: به علت اختلافات حساب مالی اقدام به گروگان گیری کرده‌اند.

سردار واعظی با بیان اینکه هر ۳ متهم در اختیار مراجع قضائی قرار گرفتند عنوان کرد: پلیس اجازه نخواهد داد که مجرمان و مخلان نظم و امنیت عمومی آسایش شهروندان را برهم زنند و درصورت بروز هرگونه اقدام غیرقانونی با هنجارشکنان برخورد قاطع می‌کند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟